Hakkımızda

Firmamız “açık hava reklamcılığı” sektöründe 1995 yılından itibaren ŞANLIURFA’DA TABELA ve REKLAMSAL alanlarda faaliyet göstermektedir.

İLKE Reklam açık havada, en basitinden en kompleksine kadar müşterilerine uygun çözüm ve uygulamaları sunan bir firma olmanın yanı sıra, tamamı uluslararası kalite belgelerine sahip malzeme, tecrübeli personel, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak teknik alt yapı ile faaliyet göstermektedir
.
Bünyesine kattığı yeni uygulama ve ekipmanlarla her geçen gün açık hava reklamcılığında üretim ve montaj olmak üzere ciddi deneyimler kazanmaktadır.

Açık hava reklamcılığındaki tüm hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirerek ekonomiye katkıda bulunan firmamız siz müşterilerine hizmet vermektedir.

Açık hava reklam sektöründeki yılların deneyimi ile teknik konular ve pratik çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imalat, montaj, ölçü – keşif sorumluluğu firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Sektörde zevke, mekana ve ölçüye göre üretim yapan ve ürünlerinin tasarımında fonksiyonelliğe büyük önem veren İLKE REKLAM yenilikçi olmayı ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak;

Müşterilerimize verilecek olan en iyi hizmetin sözleşilen süre içerisinde ve içerikte, sözleşmeye konu olan üretimin istenilen kalite düzeyinde hazır edilebilmesi ve müşterilerimizin iş akış programında bir aksaklığa sebep vermeden teslimatını yaptırabilmek bizim için verebileceğimiz en önemli hizmettir, diye umuyor ve bu doğrultuda mümkün olduğunca az hata yapmaya çalışıyoruz.