Etiket arşivi urfa kutu harf

ileilkereklam

Kutu Harf

KUTU HARF TABELA NEDİR?

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını  Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harff şekline getirilen uygulamalardır.

İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler.

 

KUTU HARF TABELA NASIL YAPILIR?

Kutu harff tabela yapılmadan önce tasarım işlemleri gerçekleştirilir.

Kullanılacak malzeme ayarlandıktan sonra harfler Router ve Lazer yardımıyla belirlenen ölçülerde kesilir. Bu harfler kullanılan malzemeye göre boyanır, boya seçiminde hava şartları dikkate alınmalıdır. Kaliteli boyalar tabelanın paslanmasına engel olur. Kutu Harff Tabela tasarlanışına göre bir araya getirilir. Montajı ve konumu kontrollü ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

 

 

KUTU HARF TABELANIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Kutu Harf Tabelalar işletme ismini en iyi tanıtan çeşididir. Bu çalışmalar, açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler. Birçok çeşidi olan bu reklam mecraları kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir, özellikle alışveriş mekânları için çok idealdir.

 

Firmanın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile markanın fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan tasarımlar şirketinizin reklamını yapacak ömre sahiptirler. Siz de kutu harff tabela ile markanızın farkındalığını en kalabalık ortamlarda bile artırabilirsiniz!

 

KUTU HARF TABELA ÇEŞİTLERİ

 

Plexiglas Kutu

Dekota Kutu

Alüminyum Kutu

Paslanmaz Krom Kutu

Pirinç Kutu

Köpük Kutu