Dijital Baskı

ileilkereklam

Dijital Baskı

Dijital Baskı Nedir

Son on yılda reklam için internet kullanımı artsa da, dijital baskı hala reklam için en önemli role sahiptir. Birçok şirket reklam için dijital baskı yaptırmaktadır ve zorundadır.

Dijital daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için en doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitliliği de dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.

 

Dijital Baskı nedir?

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir.

Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

 

Dijital baskı faydaları ;

İşinizde Dijital Baskıyı Kullanmanızın 3 Sebebi

1) Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş, dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.

 

2) Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır.
Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik  yoldur.

 

3)Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan Photoshop,  Corel gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay. Dijital baskı bugün tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır.

Yazar hakkında

ilkereklam administrator

Urfa tabela sanliurfa tabela urfa reklam urfada tabelaci reklamci isikli tabela

4 yorum

IbrahimYayın tarihi8:53 pm - Tem 24, 2017

Mt2 karesi nekadar ve baski kalitesi yuksekmi

HALİLYayın tarihi11:52 am - Ağu 3, 2017

FİYAT VEREBİLRİMİSİNİZ MT2 NEKADAR

AHMETYayın tarihi12:53 pm - Ağu 26, 2017

1024 CONİCA KAFA İLE BASKI KALİTESİ ÇOK YÜKSEK VE ÜZÜN ÖMÜRLÜDÜR EFENDİM İLETİŞİME GEÇERSENİZ DAHA DEETAYLI BİR BİLGİ ALIRISINIZ

istediğiniz iş bölüm nedir halil bey mesela germe tabelamı istiyorsunuzu 75 tl mt2 istediğiniz tabela örneğini belirleyin size fiyat verelim iyi günlerYayın tarihi12:56 pm - Ağu 26, 2017

istediğiniz iş bölüm nedir halil bey mesela germe tabelamı istiyorsunuzu 75 tl mt2 istediğiniz tabela örneğini belirleyin size fiyat verelim iyi günler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.